ANTALYA ŞEHİR TİYATROLARI BOZÜYÜK ULUSLARARASI TİYATRO FESTİVALİ’NDE

oyun-oyun-icinde-9

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları 3 sezondur büyük beğeni toplayan oyunu “Oyun Oyun İçinde” ile 28 Kasım-18 Aralık tarihleri arasında Bozüyük Belediyesi’nin organize ettiği ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da Gençdes Projesi Kapsamında destek verdiği Bozüyük Uluslararası Tiyatro Festivali’nde sahne alacak.

13 Aralık 2016 Salı akşamı Bozüyük Metristepe Kültür Merkezi’nde sahnelenecek olan “Oyun Oyun İçinde” nin yazarı ve yönetmeni Özer Tunca.

ac619

Durum komedisi üzerine kurulu olan “Oyun Oyun İçinde” dansları, müzikleri ve iç içe geçen rolleri ile oldukça yüksek tempolu bir oyun. Oyunda, zor bir durumu kurtarmaya çalışan bir grup tiyatro insanının düştükleri gülünç ve yaratıcı haller seyirciye sunuluyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları olarak yurt içinde ve yurt dışında pek çok seçkin festivalden davetler aldıklarını söyleyen Antalya Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Özgür tiyatronun toplumsal görevine uygun olarak kültürel kaynaşmayı sağlayabilmek adına tüm davetleri titizlikle değerlendirdiklerini, bu sayede hem kentimizin hem de Antalya Şehir Tiyatroları’nın adını duyurduklarını ve bu süreçte en büyük destekçilerinin Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Menderes Türel olduğunu da sözlerine ekledi.

FB İletişim